Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Luksi 2+1+2 Me Qera prane Martetit te Ri (ID B220114) Tirane

 • €500
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament Luksi 2+1+2 Me Qera prane Martetit te Ri (ID B220114) Tirane

Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B220114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 118
 • m2
 • 2019
 • Year Built

Description

Prane Martenitetit te Ri, jepet me qera apartament luksi 2+1+2 me siperfaqe 118.5 m2, kati i 2-te banim, pallat i ri(2019), sistem chiller, termo & hidro izolim, 2 ashensore, pallat i mireadministruar, orjentimi veri-lindje, parket, kondicioner ne cdo dhome, 2 tualete, hidrosanitare Incaso, ballkon i madh, grila, dritare dopio-xham, lartesia 3 m, kubature e rregullt, e mobiluar ne menyre luksoze, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes + kuzhine, dhoma matrimoniale e cila eshte me tualet, dhoma dytesore e gjumit, tualeti kryesor, koridori lidhes dhe ballkoni.  Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete dhe qe ka mar nje zhvillim shume te madh vitet e fundit, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te siguruar nje jetese komode si psh, Shkolla, Kopshte, Cerdhe, Super Markete, Restorante, Lokale, Spitale, Qendra Shendetsore, Transport Urban dhe cdo gje tjeter.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 14, 2021 at 8:56 am
 • Property ID: B220114
 • Price: €500
 • Property Size: 118 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2019
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra