Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 1+1 Ne Don Bosko (ID B210619) Tirane

 • €400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament Me Qera 1+1 Ne Don Bosko (ID B210619) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B210619
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • M2

Description

Ne Don Bosko, prane Bankes Credins, jepet me qera apartament 1+1, tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 75 m2, kati i 7, pallat i ri me ashensor, i mobiluar G.T.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 400 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi

Details

Updated on April 3, 2024 at 9:35 am
 • Property ID: B210619
 • Price: €400
 • Property Size: 75 M2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica