Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 1+1 Tek Fakulteti i Mjeksise (ID B210126 ) Tirane

 • €330
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 1+1 Tek Fakulteti i Mjeksise (ID B210126 ) Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B210126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • m2

Description

Tek Rruga e “Dibres” prane Fakultetit te Mjeksise jepet me qera apartament 1+1 , me siperfaqe 52 m2,ne katin e 8, pallat me ashensor. Apartamenti eshte hera e pare qe jepet me qera dhe ka super mobilim.Banesa organizohet  ne 1 dhome ndenje , 1 dhome gjumi,korridor, 1 tualet.

Cmimi 330 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Fresku, Frigoriferi, Kafja e Rremes, Medreseja, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 7, 2022 at 4:48 pm
 • Property ID: B210126
 • Price: €330
 • Property Size: 52 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 8

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra