Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1 tek Fresku (ID B2102)

 • €250
Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Për Qera

Apartament me qera 1+1 tek Fresku (ID B2102)

Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €250

Overview

Property ID: B2102
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne zonen e freskut, Rr,Muhamet Deliu jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri kati 1, 80m2  ,1 banjo,verande dhe ballkon.Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar  dhe ndodhet ne nje pozicion shume te mire i rrethuar me dyqane,supermarket dhe me bar- kafe.

i lire me date 16 qershor

Cmimi 250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2021 at 2:49 pm
 • Property ID: B2102
 • Price: €250
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra