Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me Qera 1+1 Tek Ish Ekspozita (ID B2101) Tirane

 • €400
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Qera

Apartament me Qera 1+1 Tek Ish Ekspozita (ID B2101) Tirane

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €400

Overview

Property ID: B2101
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57
 • sqm

Description

Jepet me qira apartament 1+1 prane ish ekspozites. Apartamenti ndodhet ne katin 5 (I fundit) te nje pallati te ri (me ashensor), 57 m2. Eshte I organizuar ne nje sallon dhe nje dhome gjumi, nje tualet.I mobiluar ne menyre moderne  kondicioner ,ashensor .

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Shallvaret, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 9, 2021 at 12:32 pm
 • Property ID: B2101
 • Price: €400
 • Property Size: 57 sqm
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi