Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1, tek rruga 5 Maji, (ID B220564), Tirane

 • €400
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament me qera 2+1, tek rruga 5 Maji, (ID B220564), Tirane

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220564
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne Rrugen 5 maji, pas qendres Concord, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, 1 tualet, ballkon, kondicioner, kati i 3, pallat i ri, me ashensor, mobilim i ri. G.Q

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 400 euro/muaj.

Preferohen familjare!

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 26, 2023 at 2:52 pm
 • Property ID: B220564
 • Price: €400
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 2
 • Agjent 2

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 2
 • Agjent 2