Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1, tek rruga e Dibres, (ID B210453), Tirane

 • €500
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament me qera 1+1, tek rruga e Dibres, (ID B210453), Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B210453
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Rruga e Dibres, prane pasticeri Bilbili, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, 1 tualet, ballkon,kati i 3, pallat i ri, me ashensor, mobilim i ri. G.T

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 500 euro/muaj.

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 6, 2023 at 3:41 pm
 • Property ID: B210453
 • Price: €500
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1