Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1, tek Rruga e Dibres, (ID B210464), Tirane

 • €500
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1018, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 1+1, tek Rruga e Dibres, (ID B210464), Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1018, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B210464
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Rruga e Dibres, prane klinikes Ortodokse, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, 1 tualet, ballko, kati i 3, e pajisur me panel diellor,  pallat i ri, me ashensor, i mobiluar. G.Q

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, dhe 2 muaj garanci.

Jepet me qera 500 euro/muaj.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 26, 2023 at 10:13 am
 • Property ID: B210464
 • Price: €500
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 2
 • Agjent 2

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 2
 • Agjent 2