Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1, tek Zogu i Zi, (ID B211183), Tirane

 • €400
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament me qera 1+1, tek Zogu i Zi, (ID B211183), Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B211183
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Zogu i Zi,prane Cataluna Bar, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, 1 tualet, pa ballkon, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor,parket, kondicioner, i mobiluar. G.T

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 400 euro/muaj.

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Laprake, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 20, 2023 at 2:36 pm
 • Property ID: B211183
 • Price: €400
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 21
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1