Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1 ne Don Bosko (ID B220625), Tirane

 • €400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1 ne Don Bosko (ID B220625), Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1025, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220625
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • M2

Description

Ne Don Bosko, prane market Spar, jepet me qera apartament 2+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 80 m2, kati i 6, pallat i ri, pa ashensor,  2 kondicioner, i mobiluar. S,K

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 400 euro/muaj.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Rruga Dritan Hoxha, Siri Kodra, Zogu i Zi

Details

Updated on April 29, 2024 at 8:52 am
 • Property ID: B220625
 • Price: €400
 • Property Size: 80 M2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 2
 • Agjent 2

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 2
 • Agjent 2