Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 ne Rrugen e Durresit (ID B22046) Tirane

 • €400
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 ne Rrugen e Durresit (ID B22046) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22046
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Ne rrugen e Durresit, jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 3. Siperfaqe 110 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshe i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te reja, parket, kondicioner, instalime te reja elektrike dhe hidrauilike.

Jepet me qera      400 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Laprake, Myslym Shyri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 3, 2021 at 12:30 pm
 • Property ID: B22046
 • Price: €400
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi