Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1 Prane Unazes Se Re (ID B22083 ) Tirane

 • €250
Unaza e Re, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1 Prane Unazes Se Re (ID B22083 ) Tirane

Unaza e Re, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B22083
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Unazes se Re jepet apartament 2+1 me qera , kati 2 i nje vile me hyrje me vete me oborr dhe mendesi parkimi . Me siperfaqe  70 m2, apartamenti organizohet ne  2 dhoma gjumi, 1 tualet , sallon ndenje, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha  eletroshtepiaket e nevojshme.

Jepet me qera    250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Kombinat, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2021 at 2:02 pm
 • Property ID: B22083
 • Price: €250
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra