Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 rruga Peti prane liqenit artificial Tirane ( ID B2202)

 • €400
Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Qera

Apartament me qera 2+1 rruga Peti prane liqenit artificial Tirane ( ID B2202)

Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €400

Overview

Property ID: B2202
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek rruga Peti , prane liqenit artificial ne jepet apartament 2+1  me qera, ne pallat te ri ,kati i pare i banimit ,siperfaqe 90 metra katror , 2 ballkone , 2 dhoma , 1 tualet (me ajrosje natyrale). Totalisht i mobiluar me pajisje te reja moderne dhe bashkekohore. Sistem kondicionimi INVERTER (teknologji e fundit). Zone e qete , e paster , larg zhurmave. E monitoruar 24/7 me kamera dhe roje. Mundesi parkimi ne lagje me siguri maksimale.

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë, Selvia, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 11, 2021 at 10:04 am
 • Property ID: B2202
 • Price: €400
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra