Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 te Shallvaret (ID B2217) Tirane

 • €330
Shallvare Grill, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 te Shallvaret (ID B2217) Tirane

Shallvare Grill, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B2217
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 85
 • m2

Description

Tek Shallvaret jepet me qera apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 5 (i fundit). Siperfaqe 85 m2, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, 2 tualete 2 ballkone. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkohore, me drite natyrale, kondicioner, hidrosanitare te reja. Apartamenti gjendet ne zemer te Tiranes dhe ka orientim jug- lindje

Jepet me qera    330 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Stacioni i Trenit, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 16, 2021 at 2:20 pm
 • Property ID: B2217
 • Price: €330
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi