Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1 ne Myslym Shyr (ID B22161) Tirane

 • €400
21 dhjetori
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1 ne Myslym Shyr (ID B22161) Tirane

21 dhjetori
 • €400

Overview

Property ID: B22161
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr, prane kryqezimit me 21 Dhjetorin, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2, kati i 3, pallat ekzistues, apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe me mobilim cilesor. Apartament organizohet ne 2 dhoma gjumi ,sallon bashke me , 1 ballkon,1 korridor dhe 1 tualet.

Cmimi 400 Euro (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 15, 2022 at 9:05 am
 • Property ID: B22161
 • Price: €400
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra