Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 Tek Blloku (ID B22017) Tirane

 • €650
Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 Tek Blloku (ID B22017) Tirane

Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: B22017
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Tek Blloku, rruga Nikolla Tupe jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5. Siperfaqe 85 m2 2 dhoma, sallon ndenje, kuzhine, banjo, 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, 2 kondicioner, ashensor. Apartamenti eshte kompletuar ne vitin 2020 dhe gjendet ne nje nder zonat me te shtrenjta te Tiranes.

Jepet me qera    650 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 20, 2021 at 11:39 am
 • Property ID: B22017
 • Price: €650
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra