Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1 Tek Kompleksi Dinamo (ID B220162) Tirane

 • €500
Kompleksi Dinamo (under construction ...), Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1 Tek Kompleksi Dinamo (ID B220162) Tirane

Kompleksi Dinamo (under construction ...), Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B220162
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 98
 • m2

Description

Prane Kompleksit Dinamo tek Rruga “Liqeni i Thate” jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 98 m2,kati 2,me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine baashke , 1 ballkon ,1 korridor lidhes, 1 tualet.

Cmimi 500 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni Tiranes
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 15, 2022 at 12:15 pm
 • Property ID: B220162
 • Price: €500
 • Property Size: 98 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj