Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1 tek Komuna e Parisit (ID B220161) Tirane

 • €600
kika 2
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1 tek Komuna e Parisit (ID B220161) Tirane

kika 2
 • €600

Overview

Property ID: B220161
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit, tek Kika 2,  jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 92 m2, kati i 7 pallat i ri , me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiliet dhe elektroshtepiaket ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zona me te qeta per banim.

Cmimi  600 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 9, 2022 at 4:01 pm
 • Property ID: B220161
 • Price: €600
 • Property Size: 92 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra