Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1, tek pallatet Agimi, (ID B221167),Tirane

 • €850
Bulevardi Bajram Curri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 0001, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament me qera 2+1, tek pallatet Agimi, (ID B221167),Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 0001, Shqipëria
 • €850

Overview

Property ID: B221167
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Tek Pallatet Agimi, prane kafe Roma, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, 1 tualet, ballkon, kati i 4, pallat ekzistues, pa ashensor, i mobiluar. G.Q

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 850 euro/muaj.

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Shallvaret, Sheshi Willson, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 16, 2023 at 12:09 pm
 • Property ID: B221167
 • Price: €850
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1