Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 tek Rr.e Kosovarve (ID B22053) Tirane

 • €600
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 tek Rr.e Kosovarve (ID B22053) Tirane

Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B22053
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 80
 • m2

Description

Tek rruga e Kosovarve, prane fushes Dinamo jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 3 banimi. Siperfaqe 90 m2, 2 dhoma, 2 banjo, sallon dhe kuzhine, ballkon i madh. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te reja, sistem kapot, parket, kondicioner, ashensor. Pallat survejohet 24 ore me 2 roje si dhe me sherbim pastrimi.

Jepet me qera           600 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Qender, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 14, 2021 at 8:38 am
 • Property ID: B22053
 • Price: €600
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra