Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1 Tek Rruga e Elbasanit (ID B22071) Tirane.

 • €600
Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1 Tek Rruga e Elbasanit (ID B22071) Tirane.

Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B22071
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Ne rrugen Pjeter Budi, prane me Rrugen e Elbasanit jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, me ashensor kati 2. Me siperfaqe 102 m2. Apartamenti organizohet nga  2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjje me kuzhine dhe tualet.

Jepet me qera 600 euro ne muaj.

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 14, 2021 at 2:59 pm
 • Property ID: B22071
 • Price: €600
 • Land Area: 102 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT