Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1, tek Rruga Bardhyl, (ID B221172), Tirane

 • €450
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament me qera 2+1, tek Rruga Bardhyl, (ID B221172), Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B221172
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Rruga Bardhyl, prane gjimnazit Andon Zako Cajupi, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, 1 tualet, ballkon, parket, kondicioner, kati i 4, pallat ekzistues, pa ashensor, i mobiluar. G.Q

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 450 euro/muaj.

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 27, 2023 at 9:10 am
 • Property ID: B221172
 • Price: €450
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 2
 • Agjent 2

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 2
 • Agjent 2