Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament Me Qera 2+1+2Tualete+2Ballkone Tek Komuna E Parisit (ID B22088) Tirane

 • €450
Kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament Me Qera 2+1+2Tualete+2Ballkone Tek Komuna E Parisit (ID B22088) Tirane

Kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22088
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit jepet apartmanet 2+1 me qera me siperfaqe 115 m2, kati 3, i mobiluar, orientimi jug lindje,kondicioner, pallat i ri, ashensor, sistem kapot, sistem chiller, pallat antisizmik, termo dhe hidro izolim, mundesi parkimi ne lagje, apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon i madh, 2 tualete, 2 ballkone qe shohin nga brenda kompleksit dhe koridori lidhes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2021 at 12:41 pm
 • Property ID: B22088
 • Price: €450
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda