Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 3+1 tek Fakulteti i Mjeksise (ID B2314) Tirane

 • €280
Fakulteti i Mjekësisë, 372, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 3+1 tek Fakulteti i Mjeksise (ID B2314) Tirane

Fakulteti i Mjekësisë, 372, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B2314
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Fakulteti i Mjekesise jepet apartament me qera 3+1, ne pallat ekzistues, kati 4. Siperfaqe 80 m2, 3 dhoma gjumi, kuzhine me vete, 1 banjo. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, ne gjendje shume te mire, elektroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, e ngrohte dhe me ndricim.

Jepet me qera    280 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kafja e Rremes, Kinostudio, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 27, 2021 at 9:11 am
 • Property ID: B2314
 • Price: €280
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra