Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera te stadiumi Dinamo (ID B2201) Tirane

 • €330
stadiumi dinamo
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera te stadiumi Dinamo (ID B2201) Tirane

stadiumi dinamo
 • €330

Overview

Property ID: B2201
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Tek stadiumi Dinamo prane proper pizza jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri , kati 6, siperfaqe 85m2 ,me 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore,i pajisur me kodicioner, pallati eshte i siguruar me kamera sigurie dhe me ashensor. Zona eshte shume e favorshme dhe ka shume fasilitete.

Cmimi 330 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 9, 2021 at 1:53 pm
 • Property ID: B2201
 • Price: €330
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra