Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera tek Kompleksi Fiori Di Bosco (ID B21032) Tirane

 • €350
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera tek Kompleksi Fiori Di Bosco (ID B21032) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21032
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • m2

Description

Ne Don Bosko , prane kompleksit Fiori di Bosco , jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 66m2 , ne kat te 4, pallat i ri . Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh ndjenjeje , dhome gjumi , tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre  bashkekohore. Me kondicioner , parket , ashensor etj.

Jepet me qera 350 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Hoxha Tahsim, Kompleksi Fior di Bosko, Kompleksi Square 21, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2021 at 12:45 pm
 • Property ID: B21032
 • Price: €350
 • Property Size: 66 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra