Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartamnt 2+1+2+Garazhd Me Qera Tek Rruga e Elbasanit (ID B22066) Tirane

 • €600
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartamnt 2+1+2+Garazhd Me Qera Tek Rruga e Elbasanit (ID B22066) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B22066
 • Apartamente, Garazhe
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 110

Description

Tek rruga e Elbasanit jepet me qera apartament 2+1+2 tualete +Garazhd me siperfaqe 110 m2, pallat i ri, kati 4, ballkon i madh, 2 ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, sistem kapot, sistem ngrohje|ftohje qendrore(sistem chiller), termo dhe hidro izolim.Apartamenti ndodhet ne zemer te Tiranes dhe ka prane cdo fasilitet te nevojshem. Apartamenti organizohet nga koridori, 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, 2 tualete dhe ballkoni.

Cmimi 500 Euro|Muaj pa garazhd

600 Euro|Muaj me garazhd

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Liceu Artistik, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 10:06 am
 • Property ID: B22066
 • Price: €600
 • Property Size: 110
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 20
 • Property Type: Apartamente, Garazhe
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda