Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan-Dupleks Me Qera ne Ali Dem (ID BD21200) Tirane

 • €2,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan-Dupleks Me Qera ne Ali Dem (ID BD21200) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD21200
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 500
 • m2

Description

Ne Ali Dem, pranre Poligrafikut, jepet me qera dyqan-dupleks me siperfaqe 500 m2 ne total i organizuar ne 250 m2 kati 1 dhe 250 m2 kati i 2, pallat i ri, me fasade xhami, 1 tualet, buze rruges kryesore. Dyqani organizohet nga dy ambiente, ne strukture dupleksi, me shkalle nga brenda, dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik, Uzina e Traktorëve, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 8, 2022 at 3:03 pm
 • Property ID: BD21200
 • Price: €2,000
 • Property Size: 500 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra