Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Ne Ali Dem Prane Brrylit (ID BD2048) Tirane

 • €250
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Ne Ali Dem Prane Brrylit (ID BD2048) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BD2048
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 22
 • m2

Description

Tek Ali Demi prane Brrylit jepet me qera dyqan me siperfaqe 22 m2, kati 0, pallat ekzistues, buze rruges kryesore, me fasade xhami, tualet. Eshte e organizuar nga nje hapsire e hapur dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte gje qe e ben shume te favorshme per cdo biznes. I pershtatshem per mini markete, dyqan fruta perimesh, butik rrobash, zyra, agjensi, optika etj.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2021 at 1:32 pm
 • Property ID: BD2048
 • Price: €250
 • Property Size: 22 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda