Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan ne Astir (ID BD21203) Tirane

 • €570
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan ne Astir (ID BD21203) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €570

Overview

Property ID: BD21203
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50

Description

Ne Astir, prane Bar Artisti, ne rruge kryesore jepet me qera dyqan me siperfaqe 50 m2, kati 0, me fasade xhami. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuara.

Cmimi 570 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Laprake, Misto Mame, Tirane e Re, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 20, 2022 at 3:39 pm
 • Property ID: BD21203
 • Price: €570
 • Property Size: 50
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj