Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan ne Astir (ID BD21205) Tirane

 • €450
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan ne Astir (ID BD21205) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BD21205
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne Astir, prane Bar Univers, jepet me qera dyqan me siperfaqe 55 m2 kati 0, me fasade xhami. Dyqani organizohet nga nje hapesire open space dhe tualeti.

Cmimi 450 Euro / Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 20, 2022 at 11:58 am
 • Property ID: BD21205
 • Price: €450
 • Property Size: 55 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj