Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Bllok (ID B2148) Tirane

 • €600
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne Bllok (ID B2148) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B2148
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 59
 • m2

Description

Ne bllok , jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 59m2 , kati pare , me fasade xhami , tualet , ne pallat te ri. Amjenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire , dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti biznesi si fastfood , kancelari , librari dhe cdo lloj aktiviteti tjeter .

Jepet me qera 600 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 29, 2021 at 3:20 pm
 • Property ID: B2148
 • Price: €600
 • Property Size: 59 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi