Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Bllok (ID BD2028) Tirane

 • €1,700
Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne Bllok (ID BD2028) Tirane

Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,700

Overview

Property ID: BD2028
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Ne Bllok,rruga Brigada VIII, jepet me qera dyqan, ne pallat te ri, kati 1. Siperfaqe 150 m2, 2 banjo, ne gjendje shume te mire, fasade xhami. Ambienti eshte i peeshtatshme per zyra, showroom, call center dhe biznese te ndryshme.

Jepet me qera            1700 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Ish-Ekspozita, Libri Universitar, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Tregu Cam, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 13, 2021 at 8:53 am
 • Property ID: BD2028
 • Price: €1,700
 • Property Size: 150 m2
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra