Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Bllok (ID BD2012) Tirane

 • €500
Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne Bllok (ID BD2012) Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD2012
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Tek Blloku, rruga Abdyl Frasheri jepet me qera dyqan, ne pallat ekzistues, kati 1. Siperfaqe 55 m2, i pamobiluar, i restauruar, sistem kapot. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi dhe zyra. Zone shume e kerkuar dhe e favorshme per zhvillim aktiviteti.

Jepet me qera     500 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Prane gjuheve te huaja, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 9:10 am
 • Property ID: BD2012
 • Price: €500
 • Property Size: 55 m2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra