Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Dyqan ne Bllok (ID BD21204) Tirane

 • €500
Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Dyqan ne Bllok (ID BD21204) Tirane

Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21204
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 20
 • m2

Description

Ne Bllok, prane Farmacise Greke, jepet me qera dyqan me siperfaqe 20 m2, kati  -1, me fasade xhami , shtruar me parket, 1 tualet. Ambienti organizohet nga nje ambient open space dhe nje tualet.

Cmimi 500 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 20, 2022 at 12:47 pm
 • Property ID: BD21204
 • Price: €500
 • Property Size: 20 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra