Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Bllok (ID BD2030) Tirane

 • €1,200
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne Bllok (ID BD2030) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BD2030
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 38
 • m2

Description

Ne zemer te Bllokut jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 38m2 , kati 1 , me fasade xhami ,me parket , i investuar. Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi dhe ndodhet ne zonen me te lakmuar te Tiranes.

Jepet me qera 1200 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Garda, Globe, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Stacioni i Trenit, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:38 pm
 • Property ID: BD2030
 • Price: €1,200
 • Property Size: 38 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi