Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Bllok (ID BD2034) Tirane

 • €820
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne Bllok (ID BD2034) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €820

Overview

Property ID: BD2034
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 80
 • m2

Description

Ne Bllok, prane Stadiumit Dinamo jepet dyqan me qera, kati 1, ne pallat ekzistues. Siperfaqe 80 m2, 2 dhoma, 1 banjo, aneks. Dyqani eshte i pershtatshem dhe per banim por kryesisht per biznese te ndryshme ose zyra, parket, dritare te reja triple, per izolim akustik dhe termik, grila, sistemi elektrik i ri-instaluar, dy kondicionere, dhomat jane pa kthesa e pa kolona, aneksi ka hapesire te mire, nje bufe te re dhe te mirepajisur, moderne, ngjyra e bardhe, internet wireless.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Kika, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:57 pm
 • Property ID: BD2034
 • Price: €820
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra