Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera ne Myslym Shyr (ID BD21173) Tirane

 • €460
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera ne Myslym Shyr (ID BD21173) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €460

Overview

Property ID: BD21173
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 28
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr, ne rruge kryesore, jepet me qera dyqan me siperfaqe 28 m2, kati 0, ndertese relativisht e re, me fasade xhami, tualet, i rikonstruktuar, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. I pershtatshem per aktivitet si exchange, servis, butik, etj. Parapagim per 1 vit.

Jepet me qera  460 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 8, 2022 at 1:08 pm
 • Property ID: BD21173
 • Price: €460
 • Property Size: 28 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT