Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Myslym Shyr (ID BD2028) Tirane

 • €730
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera ne Myslym Shyr (ID BD2028) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €730

Overview

Property ID: BD2028
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr jepet me qera dyqan ne rruge kryesore me siperfaqe 54m2 , me fasade xhami,  me parket , tavane te varura . Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi , dhe ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes.

Jepet me qera 730 euro i padiskutueshem.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Don Bosko, Ish-Ekspozita, Kompleksi Square 21, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:34 pm
 • Property ID: BD2028
 • Price: €730
 • Property Size: 54 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi