Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera ne Qender (ID BD21117) Tirane

 • €800
TOPTANI CENTER
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera ne Qender (ID BD21117) Tirane

TOPTANI CENTER
 • €800

Overview

Property ID: BD21117
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • M2

Description

Ne Qender Prane Toptani  Center jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m2, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, tualet, . E pershtatshme per cdo lloj biznesi si market, zyra, agjensi, dyqan lengjesh(pasi ka dhe palester dhe institucione afer), fast food etj. S.

Cmimi 800 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2021 at 9:54 am
 • Property ID: BD21117
 • Price: €800
 • Property Size: 40 M2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra