Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Ne Qender ID(BD2035)

 • €3,500
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Ne Qender ID(BD2035)

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BD2035
 • Dyqane
 • Property Type
 • 60
 • m2

Description

Ne Qender jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 60 m2, dyqani eshte i pa mobiluar dhe mund te pershtatet per cdo lloj aktiviteti, ka hapsira te bollshme dhe ka afer institucione si Ministria e Drejtesise, Universiteti UFO, Muzeu, Tetari i Operas dhe Baletit, Ministrine e Arsimit, Bashkine dhe cdo gje tjeter, me vendndodhje ne zemer te Tiranes, eshte nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes.

Cmimi 3500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Medreseja, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Stacioni i Trenit, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:01 pm
 • Property ID: BD2035
 • Price: €3,500
 • Property Size: 60 m2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda