Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera ne Rrugen Luigj Gurakuqi (ID BD2037) Tirane

 • €1,300
Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Dyqan me qera ne Rrugen Luigj Gurakuqi (ID BD2037) Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BD2037
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 63
 • m2

Description

Ne rrugen Luigj Gurakuqi jepet me qera ambjent biznesi , me siperfaqe 63 m2 . kati 1, i ndare ne dy kate , tip dublex, Ambjneti eshte i investuar., dhe i pershtatshem per zyra , biznese te ndryshme dhe cdo lloj aktiviteti pasi ndodhet ne nje zone mjaft strategjike.

Jepet me qera 1300 euro.

 

 

 

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Zogu i Pare, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 1:10 pm
 • Property ID: BD2037
 • Price: €1,300
 • Property Size: 63 m2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi