Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera perball Parlamentit (ID BD21508) Tirane

 • €350
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1044, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Dyqan Me Qera perball Parlamentit (ID BD21508) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1044, Shqipëria
 • €350

Overview

 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 37
 • m2

Description

Perball Parlamentit, prane komunitetit mysliman, jepet me qera dyqan me siperfaqe 37 m2, bosh, gjysem bodrum, tualet, e pershtatshme per noter, estetike, agjensi etj. G.T.

Tarif sherbmi agjensie gjysem qeraje .Kerkohet muaj pare, i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 350 euro ne muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Elbasanit, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik

Details

Updated on April 3, 2024 at 11:13 am
 • Price: €350
 • Property Size: 37 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica