Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera prane Brrylit (ID BD2019) Tirane

 • €550
Ministria e Punëve të Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera prane Brrylit (ID BD2019) Tirane

Ministria e Punëve të Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BD2019
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 70.5

Description

Prane Brrylit, perball me Ministrine e Jashtme, jepet dyqan me qera, ne pallat ekzistues, kati 0. Siperfaqe 70.5 m3, 1 banjo. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyre. Pozicion i favorshem me akses te rruges kryesore dhe levizshmeri te larte.

Jepet me qera       550 euro/muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Medreseja, Oxhaku, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:10 pm
 • Property ID: BD2019
 • Price: €550
 • Property Size: 70.5
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra