Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Prane Kinema Agimi ID(BD2044) Tirane

 • €650
Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Prane Kinema Agimi ID(BD2044) Tirane

Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: BD2044
 • Dyqane
 • Property Type
 • 24
 • m2

Description

Prane Kinema Agimit jepet dyqan me qera me siperfaqe 23.5 m2, pallat ekzistues, buze rruges kryesore, ne zemer te Tiranes, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te qytetit, mundesi per zhvillimin e cdo lloj biznesi.

Cmimi 650 Euro|muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 1:52 pm
 • Property ID: BD2044
 • Price: €650
 • Property Size: 24 m2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda