Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera prane Maternitetit te ri (ID BD2017) Tirane

 • €160
Maternitet i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera prane Maternitetit te ri (ID BD2017) Tirane

Maternitet i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €160

Overview

Property ID: BD2017
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 24
 • m2

Description

Tek  Ali Demi , prane Maternitetit te Ri , jepet dyqan me qera , 24m2, kati 2 , ne pallat te ri,bosh, me fasade xhami . Ambjenti ka funksionuar si Klinike Dentare , dhe eshte i pershtatshem zyra apo cdo lloj aktiviteti biznesi. Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Jepet me qera 160 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qyteti Studenti, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 1, 2021 at 1:20 pm
 • Property ID: BD2017
 • Price: €160
 • Property Size: 24 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi