Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera prane Maternitetit te Ri (ID BD2030) Tirane

 • €280
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Dyqan me qera prane Maternitetit te Ri (ID BD2030) Tirane

Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: BD2030
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane Materniteti te Ri, jepet dyqan me qera, ne pallat te ri, kati 0. Siperfaqe 60 m2, 1 banjo. Dyqani eshte ne gjendje shume te mire, fasade xhami, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra.

Jepet me qera           280 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Oxhaku, Rruga Bardhyl, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 17, 2021 at 12:40 pm
 • Property ID: BD2030
 • Price: €280
 • Property Size: 60 m2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra