Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera prane Stacionit te Trenit (ID BD2033) Tirane

 • €820
Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera prane Stacionit te Trenit (ID BD2033) Tirane

Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €820

Overview

Property ID: BD2033
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Prane Stacionit te Trenit, tek bulevardi Zogu I, jepet me qera dyqan, ne pallat ekzistues ,kati 2. Siperfaqe 90 m2, 1 banjo. Dyqani eshte ne gjendje shume te mire, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, parket, fasade xhami ,i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra.

Jepet me qera       820 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Medreseja, Myslym Shyri, Qender, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga Fortuzi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:56 pm
 • Property ID: BD2033
 • Price: €820
 • Property Size: 90 m2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra