Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera prane Qendres tek rruga e Barrikadave ( ID BD2160) Tirane

 • €250
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera prane Qendres tek rruga e Barrikadave ( ID BD2160) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BD2160
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 35
 • m2

Description

Jepet me qera Dyqan me siperfaqe 35 m2 ,kati i pare , pallat i ri  , bosh , me fasade xhami dhe grila,  tek rruga e Barrikadave.Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe me nje levizshmri te madhe nga kalimtaret

Cmimi 250 Euro/ Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Medreseja, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Selvia, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BD2160
 • Price: €250
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra