Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera te Rruga e Durresit (ID BD201)

 • €410
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera te Rruga e Durresit (ID BD201)

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €410

Overview

Property ID: BD201
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Tek rruga e Durresit prane  Hotel Koloseut  jepet dyqan me qera, ne pallat ekzistues, kati 0.Siperfaqe e brendshme 35 m2. Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si ,agjensi turistike, kancelari dyqan veshjes ose aksesoresh, mini market, zyre kontabiliteti etj. Zona eshte shume e favorshme dhe fitimprurese per aktivitete te ndryshme biznesi.

Jepet me qera  410 euro /50 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Laprake, Qender, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 26, 2021 at 2:50 pm
 • Property ID: BD201
 • Price: €410
 • Property Size: 35 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra